Blaty konglomeratowe, kompozytowe Corian, Akrilika, Staron, Kerrock, HiMacs, Krion od De Korek

kolorystyka.png Firma De Korek od wielu lat zajmuje się realizacją projektów z materiału Solid Surface. Poprzez nasze doświadczenie i wieloletnią współpracę z producentami mebli biurowych i kuchennych, a także projektantami, architektami i developerami, możemy poszczycić się wieloma dużymi i małymi realizacjami na terenie kraju oraz za jego granicami.

Nasze realizacje blatów kompozytowych z materiału Corian, Akrilika, Staron, Kerrock, czy HiMacs obejmowały wykonanie blatów kuchennych, biurowych, łazienkowych, okładzin ściennych, stanowisk odpraw paszportowych, lad recepcyjnych, w takich instytucjach m.in. jak: Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, PKO BP, lotnisko Heathrow, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Parlament Europejski w czasie objęcia przez RP prezydencji w UE i wiele innych. Warto zwrócić uwagę, że jesteśmy gwarantem najwyższej jakości wykonywanych przez nas produktów z materiału Solid Surface.

Łącząc wytrzymałość z elegancją i stylem, materiał Solid Surface znakomicie nadaje się do innowacyjnych i pomysłowych kreacji architektonicznych. W oparciu o różnorodną kolorystykę, możliwości projektowania i kreowania są praktycznie nieograniczone. Blaty kompozytowe, konglomeratowe, blaty z materiałów Corian, Akrilika, Staron, Kerrock, HiMacs, Krion stosowane są zarówno w sektorze prywatnym, jak i komercyjnym oraz publicznym.


realizacje1.png

Realizacje - recepcje

realizacje1.png

Realizacje - łazienki

realizacje1.png

Realizacje - kuchnie