Listwy zasilające i multimedialne EVOline od De Korek

do_pobrania.pngFirma De Korek, od 2003 roku jest dystrybutorem na całą Polskę najwyższej jakości przyłączy zasilających niemieckiej firmy Schulte Elektrotechnik.

W roku 2012 zostaliśmy laureatem konkursu „Dobry Wzór” Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, za produkt EVOline Plug (płaska wtyczka). Innowacja ta zdobyła wiele nagród m.in. takich jak: „Red Dot Design” czy złoty medal IEAN.

Kolejnymi zasilającymi listwami multimedialnymi, o których warto wspomnieć, są EVOline Port uhonorowane nagrodą „Red Dot Design Award” oraz wiele innych, takich jak: EVOline FlipTop Push, czy EVOline Dock. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo również EVOline WireLane czy EVOline CableFlex, które pomogą zaprowadzić ład i porządek z przewodami, co uczyni miejsce pracy przyjaznym, a zarazem bezpiecznym dla otoczenia.

Listwy multimedialne i zasilające z linii EVOline doskonale prezentują się w budynkach mieszkalnych, pomieszczeniach komercyjnych, jak i w placówkach publicznych, m.in. w hotelach, centrach handlowych, nowoczesnej kuchni, oraz służbie zdrowia. Listwy EVOline konfigurowane są w dowolny sposób w zależności od potrzeb, dzięki czemu doskonale spełniają swoją funkcję w każdym z w/w miejsc.


produkt1.png

EVOline Port

Chowany profil aluminiowy wyposażony w gniazda zasilające, multimedialne i sieciowe.Opatentowany na arenie międzynarodowej. Łatwy w montażu.

produkt2.png

EVOline Flip Top

Ponadczasowy design ze stali szlachetnej. Międzynarodowe gniazda zasilające, moduły sieciowe i multimedialne.

produkt3.png

EVOline U-Dock

Aluminiowy profil w kształcie litery "U" do modułowej konfiguracji z gniazdami energetycznymi, sieciowymi i multimedialnymi. Na przykład do zastosowania w kanałach kablowych.